Müzik Akademisi Perküsyon sınav Sonuçları Açıklanmıştır

                         2017-2018 Perküsyon Orkestrası Sınav Sonuç Listesi
Küçükçekmece Belediyesi Müzik Akademisi 2017-2018 Perküsyon
Yetişkin Orkestrası Sınav Sonuç Listesi
SIRA SINAVSIRA NO ADI SOYADI
1 1 SABAHATTİN OĞUZ TEMİZYÜREK
2 2 TUGAN ÖKE
3 5 KEMAL SAHİR YILMAZ
4 6 HASENE YILMAZ
5 8 KADRİYE ÇİĞDEM KÖSE
6 10 ÖZEN KOCATÜFEK YILDIZ
7 11 YAŞAR TANER ÇAĞDAŞ
8 19 FİLİZ SARIKAYA
9 25 ŞENNUR ONAY PULATKAN
10 28 KÜBRA GÖÇEN
11 29 CELLALETTİN GÖÇEN
12 31 EMRE KUBAŞ
13 32 PINAR ÖZSEZGİN
14 35 MEHMET ASLAN
15 46 NİHAL SERMİN ÖZGÜN
16 47 AHMET ÖZGÜN
17 59 EDİN KLİCA
18 60 TANER DOĞAN
19 61 ŞAKİR KARA
20 75 GİZEM ÖYKÜ TOTKANLI
21 76 ÇİĞDEM KAYAŞ ÖZAN
22 77 TÜLİN BOLKAN
23 85 ERAY BASMA
24 86 LEMAN DÖNMEZ
25 90 ELİF GÜLKOKAR
26 91 NALAN KARAMANLARGİL
27 92 GÖZDE SARIHAN
28 93 MERVE NEMUTLU
29 97 ARZU TÜRKMEN
30 98 ZEHRA YALÇINKAYA
31 104 HALİL İBRAHİM YÜKSEL
32 112 KERİMAN KOÇER
33 116 MÜJGAN MUTLU
34 121 SEVİNÇ ÇETİNER
35 122 AYŞE ESER
36 124 RAHŞAN KARACA TAN
37 126 MAHMUT GÜMÜŞAR
38 127 GAMZE ALPTEKİN
39 131 ÖZGE OCAK
40 132 AKIN AKİKOL
41 135 BÜLENT BAYRAMOĞLU
42 142 NİLÜFER ALTUN
43 144 FUNDA DENİZ
44 146 FEVZİ YAGCI
45 147 HALİT DOĞAN ŞAHİN
46 151 PERİHAN GÜNGÖRÜR
47 154 MEHMET ERDİM
48 162 PERİHAN CANOĞLU
49 171 HÜLYA AKKAŞ
50 172 SEDA MAVİŞ
51 173 SÜMEYRA ORAY
52 174 AYSEL ÇETİN
53 186 SİBEL YÖNT
54 190 VEDAT TEMUR
55 191 GÜLGÜN AYŞE KENEŞ
56 192 TURAN SOYDAN KENEŞ
57 193 UFUK TULUKOĞLU
58 195 DEVRİM TULUKOĞLU
59 197 LALE YILMAZ
60 203 MERVE MANTAŞ
61 204 MAHMUT MANTAŞ
62 212 ÖMER CEYLAN
63 213 EBRU TRAŞ CEYLAN
64 224 MELTEM AKARCALI
65 232 FİGEN AYDOĞAN
66 233 YELİZ SEBAHAT KUBİLAY
67 234 CANSEL FIRAT
68 237 ZEREN TURGAY DEMİR
69 238 ENGİN DEMİR
70 247 EVRİM BAŞER
71 249 AYŞEGÜL ŞENGÜN MÜJDECİ
72 253 SEMA BALTACI

 

Küçükçekmece Belediyesi Müzik Akademisi 2017-2018 Perküsyon
Çocuk Orkestrası Sınav Sonuç Listesi
SIRA SINAV SIRA NO ADI SOYADI
1 4 DENİZ ARDA YILMAZ
2 7 NEHİR IŞIK KÖSE
3 9 SELEN HOŞ
4 14 ASYA LARA AYDURAN
5 21 ATİLLA KAAN DANSIK
6 22 TUANA SULTAN DANSIK
7 36 DEFNE OLGUNLAR
8 42 ERDAL EFE OKYAR
9 48 RASİM CİHAN ÖZGÜN
10 49 ECEM BAKAY
11 51 EGEMEN ÖZGÜL
12 57 ARDA MURAT DOLGUN
13 58 ERAY HACIZADE
14 62 ÖZGE KARA
15 63 ANIL PÜSKÜLLÜOĞLU
16 65 KEREM AY
17 66 ZEYNEP UYSAL
18 71 SAMET EFE DEMİR
19 74 ÖYKÜ ÜRÜM
20 82 EMİR ÖZEL
21 83 EKİN ÖZEL
22 84 TOPRAK BASMA
23 87 BELİS DEMİREL
24 88 DENİZ ÇETİK
25 100 BURCU YALÇINKAYA
26 102 EMİRHAN KILIŞÇI
27 103 ALP DENİZ YÜKSEL
28 115 EDA YİĞİTTOP
29 117 RENGİN SERT
30 118 MİRA SERT
31 123 ECE ASLAN
32 125 SERRA TAN
33 128 POYRAZ NAZLICAN
34 136 AYDA KONİK
35 139 DENİZ KULAÇ
36 140 DURU OYMAN
37 145 TUNA DAĞ
38 148 HAKAN ULUSOY
39 160 UMUT KAAN KOLDAŞ
40 165 SELİN ALSANCAK
41 180 ELİF NAZ YAŞAR
42 181 HANNA RUMEYSA ATAYOĞLU
43 185 ECRİN SELEN EVCİMEN
44 189 DORUK ÇOKÇETİN
45 196 ALİ SEMİH KURT
46 198 MELİS YILMAZ
47 199 KUZEY YILMAZ
48 209 İLKE BERİL ALP
49 217 ELİF NEVA EFE
50 225 MELİS AKARCALI
51 226 MEYRA AKARCALI
52 227 ERİNÇ PORTAKAL
53 228 URAZ PORTAKAL
54 230 BORA AĞALAR
55 231 RÜZGAR DEMİR DURDU
56 241 DENİZ EGE AYDIN
57 243 FİDAN BUDAKOĞLU