Küçükçekmece Belediyesi Müzik Akademisi 2018-2019 Perküsyon Orkestrası Sınavı Sonuç Listesi

 10363571_467924389977981_1100016060366990539_n
Küçükçekmece Belediyesi Müzik Akademisi 2018-2019
 Perküsyon Orkestrası Sınavı Sonuç Listesi
SIRA SINAV SIRA NO ADI SOYADI YETİŞKİN/ÇOCUK
1 2 İREM İKRA GÜNTEKİN ÇOCUK
2 3 SEMİH ALP GÜNTEKİN ÇOCUK
3 18 RABİA BEYDAĞI ÇOCUK
4 20 SARE DERİN ÇOBAN ÇOCUK
5 21 RENGİN YAZICI ÇOCUK
6 27 MASAL ALMİNA ARSLAN ÇOCUK
7 36 ÖMER AKIN GÜNGÖR ÇOCUK
8 37 DORUK AKIN ÇOCUK
9 38 İPEK GEDİKLİ ÇOCUK
10 39 ÖMER METE SEDEF ÇOCUK
11 51 YUSUF ENES TAŞKIN ÇOCUK
12 54 ERDEM YILDIRIM ÇOCUK
13 55 DENİZ GEDİKOĞLU ÇOCUK
14 57 ECRİN MİRA ŞEKER ÇOCUK
15 64 DEFNE MAVİŞ ÇOCUK
16 67 EYLÜL ALEV CABBAR ÇOCUK
17 70 SİNE YURTSEVER ÇOCUK
18 74 ATA DENİZ YÜKSEL ÇOCUK
19 81 OĞUZ KAAN KURT ÇOCUK
20 85 TUNA PAMUK ÇOCUK
21 87 BADE PAMUK ÇOCUK
22 88 BORA AĞALAR ÇOCUK
23 92 AYLİN YAŞİN ÇOCUK
24 93 ELA YAŞİN ÇOCUK
25 94 KEREM TINAZTEPE ÇOCUK
26 104 SUDE DEMİR ÇOCUK
27 108 DEFNE DEMİR ÇOCUK
28 113 ECE NAZ BAYRAKTAROĞLU ÇOCUK
29 116 BERTUĞ EGE ERŞİMŞEK ÇOCUK
30 118 DURU MOLLA ÇOCUK
31 119 DEFNE DENÇELİ ÇOCUK
32 122 ASYA SUFANA KARAKUŞ ÇOCUK
33 125 NİL SUDEM DOĞAN ÇOCUK
34 134 KEMAL CAN KURTDİŞİ ÇOCUK
35 142 DORUK VARDARSUYU ÇOCUK
36 145 ESİN BAHAR BEKDİK ÇOCUK
37 146 ELİF KULOĞLU ÇOCUK
38 148 BURAK SERT ÇOCUK
39 152 EYLÜL BELİZ AKSOY ÇOCUK
40 154 AZRA KAYAN ÇOCUK
41 157 ARDA KAYALIBAĞ ÇOCUK
42 161 BORA KAYALIBAĞ ÇOCUK
43 163 ÖZGÜ ÇOBAN ÇOCUK
44 168 MUSTAFA TALHA ÖZDEMİR ÇOCUK
45 174 UBEYD EREN MANTAŞ ÇOCUK
46 181 SEYDA ŞAHİN ÇOCUK
47 186 UTKU ÇUKUROVA ÇOCUK
48 187 DOĞU TOPRAK ÇOCUK
49 188 BERFİN TOPKAN ÇOCUK
50 189 BUSE AY ÇOCUK
51 14 EKREM SAĞIR YETİŞKİN
52 17 SEVİL KORUCU YETİŞKİN
53 23 HAYRUNNİSA YILMAZ YETİŞKİN
54 42 ERKAN ARSLAN YETİŞKİN
55 47 GANİ ERGÜL YETİŞKİN
56 56 ONUR AKÇA YETİŞKİN
57 62 MUSTAFA İSTEMİ YETİŞKİN
58 63 HÜSNİYE DENİZ KAYALAR YETİŞKİN
59 68 MURAT YURTSEVER YETİŞKİN
60 69 ŞÜKRAN YURTSEVER YETİŞKİN
61 72 GÜLŞAH ŞAHİNER YETİŞKİN
62 80 AYŞEGÜL ÇIRPICI YETİŞKİN
63 83 SELÇUK GÜLAL YETİŞKİN
64 89 IŞIN ÇOLAK YETİŞKİN
65 90 NAZLICAN KATMER YETİŞKİN
66 98 ÇAĞLA KIRIM YETİŞKİN
67 102 SEMİH GÖRÜR YETİŞKİN
68 95 GÖKÇE SENEM TINAZTEPE YETİŞKİN
69 114 YASEMİN ÇUBUKÇU YETİŞKİN
70 121 SİBEL SOYLU YETİŞKİN
71 140 SAVAŞ ALAGÖZ YETİŞKİN
72 143 DEMET OZANKAYA YETİŞKİN
73 144 İNCİ UMUÇ YETİŞKİN
74 175 FATİH ÇAKMAK YETİŞKİN
75 182 TİJEN CANDAR YETİŞKİN